ГОЛОВНА > Новини >

Зустріч з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, опікунів та піклувальників в Ірпіні

IMG_40741 червня в Україні відзначається Міжнародний День захисту дітей.    Цей день покликаний нагадати дорослим, що їх обов’язок зробити життя дітей  щасливим. Дитинство залишає у душі  людини відголосок  спогадів, які  супроводжують її протягом усього життя.
Сьогодні служба у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради провели зустріч  з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу,  прийомних сімей, опікунів та піклувальників,  які не побоялися труднощів та зробили велику справу – подарували родину дітям, які з тих чи інших причин були позбавленні батьківської опіки та турботи.

Учасники зустрічі  мали змогу поділитися досвідом виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, визначити проблемні питання щодо соціально-правового захисту дітей даної категорії, а також шляхи їх подолання. Під час зустрічей батьки-вихователі мали змогу отримати  відповіді на поставлення запитання від начальника служби у справах дітей та сім’ї Терещенко А.І., та лейтенанта ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції Рижук М.В. Батьки-вихователі отримали подяки від першого заступника Ірпінського міського голови – Дмитра Вікторовича Христюка.

Велика подяка  кожному хто щодня  дарує дитині частинку свого серця і сімейний затишок.
IMG_4080IMG_4084IMG_4145

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: