ГОЛОВНА > Новини >

Захист прав дітей від насильства та жорстокого поводження

IMG_20170306_140907За ініціативи та організації служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації в актовій залі ЦПР «Мрія» Громадською організацією «Ла Страда-Україна» проведено тренінг «Захист прав дітей від насильства та жорстокого поводження». В роботі заходу взяли участь заступники директорів з виховної роботи, соціальні педагоги, практичні психологи загальноосвітніх навчальних закладів району та фахівці з соціальної роботи.
«Як держава захищає дитину від насильства та жорстокого поводження. Функції суб’єктів соціальної роботи у попередженні насильства над дітьми, їх взаємодія. Види та форми насильства та жорстокого поводження з дитиною», презентувала Бороздіна Катерина – директор Департаменту експертизи, моніторингу та законотворчої діяльності ГО «Ла Страда-Україна». «Про ознаки сім’ї, в якій є ризики потрапляння в складні життєві обставини. Про опитування та спілкування з дитиною, яка постраждала від насильства та жорстокого поводження» провела навчання Легенька Марина – директор Департаменту правової соціальної та гуманітарної допомоги ГО «Ла Страда-Україна».
Під час тренінгу всіх присутніх навчили, як виявити насильство або жорстоке поводження з дітьми за фізичними, психологічними та соціальними ознаками. Як діяти у разі виявлення насильства над дітьми, як говорити з батьками, до яких служб або установ звертатися. Під час практичних вправ фахівці вчилися, як відрізнити насильство від нещасного випадку.
Організатори та тренери семінару відзначили високий рівень активності учасників, здатність працювати у команді, взаємодіяти та вибудовувати ефективну комунікацію.
По закінченню тренінгу начальник служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Ігнатенко Ганна Іванівна вручила учасникам сертифікати.
IMG_20170306_140320

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: