ГОЛОВНА > Новини >

Засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

IMG_0023(1) 15 березня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.
Так, було затверджено 78 заяв учасників АТО, 3 заяви від родин військовослужбовців які загинули на території проведення АТО, 14 заяв військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом.
Загалом, станом на 15.03.2017 року комісія розглянула та затвердила 413 заяв військовослужбовців, які беруть участь в АТО, 20 заяв від поранених в зоні проведення АТО, 14 заяв від сімей, родичі яких загинули в зоні проведення АТО, 145 заяв військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом.
Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 4 718 182,00 грн.
Також з початку року було виплачено матеріальну допомогу 35 родинам які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 402 600 грн.
Збір документів на отримання матеріальної допомоги продовжується. Для отримання коштів необхідно звернутися в службу у справах дітей та сім’ї за місцем проживання з наступним пакетом документів: заява на ім’я начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА Сергія Андріяша; копії паспорту чи іншого виданого державним органом документу; індивідуальний податковий номер; номер особистого рахунку та виписка з рахунку з реквізитами банківської установи.
Комісія щосереди розглядає подані документи.

IMG_0026(2)

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: