ГОЛОВНА > Новини >

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

original-rizdvo_sviate_simejstvoДорогі друзі, шановні колеги, щиро вітаю Вас з прийдешнім 2018 роком та  Різдвом Христовим!
Направду, рік, що минає, став роком дитячих посмішок, роком реалізованих мрій та окреслених надій і перспектив, адже ми з Вами намагалися зробити все можливе задля того, щоб кожна дитина та кожна сім’я відчували підтримку та турботу.
Тож бажаю Вам не втрачати того безкорисливого і самовідданого запалу любові до тих, хто потребує нашої уваги, доброго слова, необхідної допомоги. Зичу не втратити бажання зрозуміти та допомогти, підтримати та розрадити кожну дитину та кожну родину яка чекає нашої уваги.

Здоров’я та добробуту Вам, кожній Вашій родині, радісних дитячих усмішок. Зичу сил та натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній праці. Хай вистачить сил продовжити все краще, що було розпочате у році минулому, щоб підтримка рідних, друзів і оточуючих допомагала у всіх Ваших починаннях. Нехай Новий рік увійде до Вашої оселі добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові здобутки, мир Вашим родинам та усій Україні.

 

З повагою,

начальник служби

у справах дітей  та сім’ї

Київської облдержадміністрації

                                      Онопрієнко-Капустіна Н.В.

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: