ГОЛОВНА > Новини >

«Я дитина – я маю право. Захист дітей від насильства»

DSCN0115В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянського району було проведено семінар для учнів Рокитнянського професійного ліцею на тему: «Я дитина – я маю право. Захист дітей від насильства». В ході семінару також було розкрито такі поняття як «Торгівля людьми» та «гендерна дискримінація».

Під час заходу учні активно включилися в роботу та обговорення актуальних тем: «торгівля людьми», «гендерна рівність», «насильство в сім’ї». Кожна дитина мала змогу висловити свою думку з того чи іншого питання, поставленого працівником служби у справах дітей та сім’ї. Приємною несподіванкою був той факт, що неповнолітні знають не лише про свої права але й про обов’язки. Діти наводили приклади з власного життя щодо обов’язків у сім’ї, а після перегляду короткометражного фільму легко визначили які права головного героя фільму, малолітньої дівчинки, було порушено.
В кінці заходу всім учасникам семінару було роздано буклети «Права та обов’язки дітей» та інформаційні плакати щодо рівності прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя.
В заході взяли участь 20 осіб.
DSCN0106

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: