ГОЛОВНА > Новини >

Вручення заслуженої нагороди «Мати-героїня»

IMG_7960Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».
13 червня 2017 року на виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року № 129/2017, в залі засідань Баришівської районної державної адміністрації в присутності керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, сільських голів, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віталій Миколайович Гордієнко та заступник голови районної ради Сергій Іванович Богдан виконали приємну місію і вручили державну нагороду України «Мати-героїня» посвідчення та нагрудний знак багатодітній матері Орешич Наталії Миколаївні (с. Морозівка), яка народили та продовжує виховувати шість дітей. Побажали Наталії Миколаївні та її родині здоров’я, миру, довгих літ життя і Божого благословення.
До привітань з квітами та подарунком приєдналися начальник служби у справах дітей та сім’ї Ганна Іванівна Ігнатенко та виконуюча обов’язки голови Морозівської сільської ради Сташук Наталія Іванівна.
IMG_7944

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: