ГОЛОВНА > Новини >

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у місцевому дитячому будинку „Чебурашка”

DSC_0779Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.
Напередодні цього чудового дня відбулося свято під гаслом „Щаслива дитина” у комунальному закладі Рокитнянської районної ради „Рокитнянський районний дитячий будинок „Чебурашка”. Вихованці закладу підготували святковий концерт з елементами ігор та розваг.
На свято завітали голова Рокитнянської райдержадміністрації Юрій Дідик, заступник голови адміністрації Лариса Кононець та начальник служби у справах дітей та сім’ї Людмила Секрет. Після концертної програми голова адміністрації пригостив дітей морозивом та фруктами.
Представники ПАТ „Банк Форвард” організували для вихованців закладу пікнік, провели майстер класи по спортивних іграх на природі. Діти малювали малюнки на асфальті на тему: „Ми за мир”, створювали скульптури на піску, за що отримали подарунки.
Вихованці дитячого будинку із задоволенням ласували морозивом, грали в різні ігри та запустили повітряні кульки у небо із загаданими бажаннями.
DSC_0783DSC_0760

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: