ГОЛОВНА > Новини >

Відвідини центів соціально-психологічної реабілітації дітей

6523 лютого 2018 року керівник громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Степанівна Грищенко і начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Онопрієнко-Капустіна Наталія Василівна передали дітям-сиротам, які перебувають в КОЦСПР дітей «Сезенків» (с. Сезенків, Баришівського р-ну) та ЦСПР «Переяслав» (с. Циблі Переяслав-Хмельницького району) набори конструкторів «ЛЕГО», щиро подаровані дітьми Канади.

      Під час зстрічі з дітьми висококваліфікованим фахівцем-педагогом громадської організації «Фундація «Гармонізоване суспільство» було проведено 6 занять з дітьми в ігровій формі з конструкторами «ЛЕГО», які сприятимуть розвитку просторової уяви, логічного мислення, концентрації уваги та зміцненню соціальних навичок дітей. Вихователям закладу також були надані методичні рекомендації, у яких окреслено основні практичні підходи до організації гри з «ЛЕГО» для використання в подальшій роботі з дітьми.

 Гра – велика і важлива частина життя маленької людини. За допомогою гри дитина отримує нові знання. Конструктор «ЛЕГО» – краща гра для дитини. Вона розвиває фантазію і логіку, учить створювати і розрізняти різноманітні форми й обсяг, колір. Заняття з конструктором відіграє велику роль в становленні таких якостей характеру, як посидючість, концентрація уваги, що, безумовно, стане в нагоді дитині при вступі у школу. За допомогою конструктора «ЛЕГО» ми пізнаємо дитину, що вона може і вміє у своєму віці.

Завдяки небайдужості канадських дітей, які прагнуть допомагати Україні й не забувати своє коріння, будується подальша плідна співпраця з тим, щоб українські діти-сироти мали реальну можливість розвивати свої розумові здібності й таланти за допомогою конструкторів «ЛЕГО».
Основною метою місії є організація терапевтичних «ЛЕГО»-майстер-класів для дітей уразливих категорій населення України. Протягом майстер-класів діти у ігровій формі мають можливість проявити креативність та удосконалити просторове мислення, підвищити рівень своїх знань з математики, геометрії, розширити коло знайомств та зміцнити соціальні навички
.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: