ГОЛОВНА > Новини >

Відпочинок дітей Київщини у ДОТ «Расвєт» — море позитиву, енергії та відпочинку

IMG_2017-07-13_074053Дитячий оздоровчий табір «Расвєт» розташувався в екологічно чистому районі на березі Шаболатського лиману на чорноморському курорті Сергіївка (Одеська область України). У таборі діти зможуть добре відпочити, накупатися вдосталь, набратися сил і позитивного настрою на цілий рік! Табір розкинувся на великій території (порядку 3-х гектарів), значну частину якої займають зелені насадження (хвойні та листяні дерева).
ДОТ потурбувався про дозвілля для своїх гостей, на території табору знаходиться клуб в якому спеціально відведено приміщення для гри в настільний теніс і кілька кімнат з різними гуртками за інтересами. Для дітей підготовлені різні захоплюючі і розвиваючі, розважальні та художества-естетичні заходи організовані фахівцями для дітей різного віку. У таборі є спортивні майданчики для заняття спортом на чистому повітрі, діти можуть грати у футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс та ін. Просторий актовий зал обладнаний сучасною апаратурою, у вечірній час діти запрошуються на дискотеку або пропонуються до перегляду кінофільми.

Діти з Київської області активно відпочивають в ДОТ «Расвєт». Лише 12 липня поточного року 345 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з усіх куточків Київщини повернулися з відпочинку, а вже 13 липня 2017 року 344 дітей зазначеної категорії вирушили на зустріч пригодам та морю, на зустріч ДОТ «Расвєт».
IMG_2017-07-13_074214IMG_2017-07-12_185308

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: