ГОЛОВНА > oll >

Відкрито Центр соціальної підтримки сімей та дітей «Промінь надії»

26 жовтня, у смт. Макарів відбулося урочисте відкриття Центру соціальної підтримки сімей та дітей «Промінь надії».

Центр побудовано спільними зусиллями Служби у справах дітей Київської облдержадміністрації, Макарівської районної державної адміністрації та Представництва благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні.

На урочистому відкритті були присутні голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Леонтіївна Подашевська, голова Макарівської районної державної адміністрації Ярослав Добрянський та голова Макарівської районної ради Віктор Ґудзь, керівництво служби у справах дітей облдержадміністрації, директор представництва міжнародної благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні Галина Постолюк, а також президент-засновник
міжнародної благодійної організації «Надія і житло для дітей» Кук Марк Тарстон, представники британської фінансової компанії з управління капіталом «St. James’s Place», яка профінансувала будівництво Центру.

Відкриття центру – безпрецедентна подія не лише для Київщини, а й для України в цілому.

В області реалізовано пілотний проект з деінституціалізації та трансформації послуг для дітей, впровадження інноваційної моделі соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відпрацювання на районному рівні моделі
реформування інтернатного закладу ? Макарівського районного дитячого будинку «Барвінок» та створення у Макарівському районі Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» районної комунальної власності.

Головна мета проекту ? створення умов для розвитку і виховання дітей в своїх сім’ях, повернення дітей до рідних сімей або, якщо це неможливо, ? проживання і виховання в умовах, максимально наближених до сімейних з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб кожної дитини.

Структурою Центру передбачена робота наступних підрозділів:

• відділення термінового влаштування дітей

• малий груповий будиночок

• відділення профілактичної роботи.

Як зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк, створення цього закладу ? унікальний приклад, який демонструє результативність об’єднання зусиль влади та меценатів.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: