ГОЛОВНА > Новини >

Відбулося засідання УВКБ ООН

19 грудня 2017 року заступник начальника-начальник відділу у справах дітей служби справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Власенко Н.М. взяла участь в ювілейному, 100–му, засіданні Комітету з Найкращих Інтересів Дитини яке відбулося у великій залі Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Представництва в Україні. Метою заходу було підведення підсумків роботи, проведеної в рамках Комітету з Найкращих Інтересів Дитини та обговорення спільного робочого плану у подальших ініціативах, пов’язаних із захистом інтересів неповнолітніх, шукачів притулку та дітей-біженців без супроводу дорослих,що знаходяться на території України.
Всіх присутніх у залі привітав Старший Радник з правових питань УВКБ ООН Юг Біссо. В обговоренні питання щодо взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування під час роботи з розлученими з сім’єю дітьми, які є іноземцями або особами без громадянства та виявили бажання особисто чи через інших осіб набути статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту виступили: старший помічник з правових питань УВКБ ООН Маріанна Кіппа, Діана Гууд — спеціаліст Програми захисту, Данська рада у справах біженців, Катерина Будіянська — експерт з питань прав дитини, Володимир Вовк — заступник директора департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України. Ганна Бабко — юрист Всеукраїнської благодійної фундації «Право на захист» та ін.
Лише тісна співпраця всіх установ допоже в ефективному вирішенні проблем дітей-біженців та неповнолітніх шукачів притулку з урахуванням чинного законодавства.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: