ГОЛОВНА > Новини >

Відбулося представлення нового начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації

image-0-02-05-ad9d7f8993556ac60d4361c5603f7f8434e4ef2cba99580b0c5f4c2a14fa1def-V    Сьогодні, 8 серпня 2017 р. в приміщенні Київської обласної державної адміністрації, відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації Горгана О.Л. від 07.08.2017 № 282к., заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Кучер В.А. представив нового начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Онопрієнко-Капустіну Наталію Василівну.

В’ячеслав Анатолійович привітав новопризначеного начальника Служби та побажав її успіхів, терпіння, професійних здобутків та плідної праці з метою всебічного захисту прав дітей та підтримки сімей Київщини. Окрім того, заступник голови подякував заступнику начальника Служби Лосєву В.О., який ефективно виконував свою роботу на посаді виконуючого обов’язки начальника обласної Служби.
В свою чергу, Наталія Василівна подякувала за довіру, а також наголосила на тому, що служба у справах дітей та сім’ї Київської області, як одна з найбільш результативних в питаннях захисту прав дітей та підтримки сімей, повинна не лише зберегти свої напрацювання, але й ставити перед собою нові та більш вагомі цілі і завдання, а також розробляти нові механізми задля їх реалізації.
Слід зазначити, що питання захисту прав дітей та підтримки сімей добре знайомі Наталії Василівні, враховуючи її дванадцятирічний досвід роботи в даній сфері.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: