ГОЛОВНА > Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання > Розвиток сімейних форм влаштування

Розвиток сімейних форм влаштування

Керуючись ст. 3 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Указом Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» та на виконання п. 3 доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22.12.2011 № 208-1 на Київщині активізовано роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Протягом поточного року в Київській області 1 прийомна сім’я змінила статут на дитячих будинки сімейного типу.  Впродовж 2015 року створено 1 прийомну сім’ю куди влаштовано 1 статусну дитину. Станом на 01.04.2015, в області функціонує 57 дитячих будинків сімейного типу (включаючи 4 будинки які переїхали з зони АТО), в  яких виховується   382 дітей та 105 прийомних сімей, в яких перебуває 205 дітей, (6 з яких переселенці зі східних областей України).  З початку року в дитячі будинки сімейного типу влаштовано 16 дітей, в прийомні сім’ї – 4 дітей.

Загалом в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях виховується 587 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Станом на 01.04.2015 року під опікою/піклуванням перебуває — 2632 дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування.

Без сумніву, для служби у справах дітей та сім’ї області пріоритетною формою влаштування дітей було і залишається саме усиновлення.

Станом на 01.04.2015 року усиновлено всього 23 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (20 усиновлень громадянами України та 3 -  іноземними громадянами).

Таким чином, із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї у Київській області у сімейних формах влаштування перебуває 89,4 %.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: