ГОЛОВНА > Новини >

Україно-Іспанська співпраця заради відпочинку дітей Київщини

12318 жовтня 2017 року в Київській обласній державній адміністрації було підписано угоду між службою у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації, в особі начальника Онопрієнко-Капустіної Н.В. та Іспанською благодійною асоціацією «Нідес» — допомога знедоленим дітям», м. Кабра, Іспанія, в особі президента асоціації Мануеля Лама Кастро.
Дана угода передбачає організацію відпочинку дітей у період з жовтня 2017 року по жовтень 2018 року, зокрема, на відпочинок до Іспанії направлятимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, вихованці шкіл-інтернатів, дитячих будників сімейного та змішаного типів, діти з прийомних сімей, діти, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, діти, які перебувають у центрах соціально-психологічної реабілітації, та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах Київської області, віком від 6 до 18 років.
Співпраця служби у справах дітей та сім’ї облдержадміністрації з Іспанською благодійною асоціацією «Нідес» — допомога знедоленим дітям» принесе незабутні враження та позитивні емоції дітям, яким довелося, в тій чи іншій мірі, зіткнутися з негативними обставинами та драматичними епізодами свого ще зовсім юного, але такого вразливого життя.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: