ГОЛОВНА > Новини >

Україно-Іспанська співпраця у сфері відпочинку дітей Київщини

image-0-02-05-470126de410e530f2f2133d9a768f41b037c9b9ac94fcb304d302f7030a3ad69-V26 квітня 2017 року між службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації, за участю заступника голови-керівника апарату Київської облдержадміністрації Кучера В.А., в.о. начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації Лосєва В.О., та Іспанським благодійним фондом «Разом за життя» Валенсійської автономної області, в особі президента Клари Арналь Міфсут, укладено договір щодо співробітництва у сфері організації відпочинку дітей Київщини які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Завдяки підписаному договору впродовж літа 2017 року 98 дітей з Київської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, матимуть змогу оздоровитися та відпочити у м. Валенсія, Іспанія.

 

Довідково

Фонд «Разом за життя» благодійна організація, що об»єднала людей доброї волі, заснована в 1994 році під назвою «Адвокати без кордонів» з метою допомоги дітям Чорнобиля. Потім вона була перейменована в «Україна 2000″. Наразі фонд “Разом за життя” продовжує роботу по прийому дітей в іспанських сім»ях та наданню благодійної допомоги дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Асоціація співпрацює із службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації відповідно до укладеного договору.

Протягом усього періоду діяльності благодійного фонду було здійснено понад 7 000 прийомів дітей.

З 2012 року почала активно діяти програма з духовного виховання дітей.  Були об»єднані зусилля батьків, що приймають дітей з Київської області.  Разом  вони почали відвідувати тематичні ярмарки, атракціони, проводити спільні екскурсії, влаштовувати концерти, проводили спортивні змагання та ігри.

У сфері медичних досліджень по впливу радіації на здоров»я дітей у 2011 році було проведено порівняльну характеристику стану здоров»я дітей, що відпочивають в Іспанії і тих, хто постійно проживає в Іванківському районі наближеної до 30 кілометрової зони відчуження. Результати медичного дослідження були опубліковані в 2013 році і отримали міжнародне схвалення. У дослідженнях Університету Валенсії по нормативному харчуванні в різних країнах, Україна представлена нашою асоціацією і ми надали їм рецепти українських страв.

Благодійним фондом був залучений всесвітньо відомий хірург Педро Кавадас, який провів операції по відновленню роботи кінцівок 2 дітям. Окрім того були проведені успішні операції  двом онкологічно хворим дітям, а також виявлені онкологічні захворювання у дітей з наступним лікуванням в Україні. Також Фондом були профінансовані офтальмологічні операції в місті Ірпені. В радіаційно-забруднених районах було реалізовано Програму з вітамінізації дітей, які не їздять до Іспанії. Регулярно Фондом передаються дітям медичні препарати і засоби особистої гігієни.

У сфері гуманітарної допомоги передано комп»ютерний клас Бучанській загальноосвітній школі-інтернату, профінансовано ремонт будинку після пожежі багатодітній сім»ї з інвалідністю дитини. За рахунок коштів Фонду відремонтовано сантехнічні вузли в Бориспільському міському дитячому будинку. Благодійним фондом “Разом за життя” постійно надається гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття, миючих засобів та шкільного приладдя.

Фонд співробітничає з представниками Мас-медіа. За підсумками  організованої поїздки групи журналістів до Київської області було випущено збірку фотографій «Погляд з Чорнобиля, 25 років потому», яка здобула міжнародну премію. Окрім того, була проведена серія теле — і радіорепортажів з міст: Славутича, Ірпеня та Бучі, а також знято документальний фільм.

 
image-0-02-05-3632c6c13f8960a9026ec1aff84139ad1f7f272a75a6f1975c2bcb40f49ba750-V

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: