ГОЛОВНА > Новини >

Торгівля людьми – це не міф, це реальність

IMG_1914Поняття «рабство» сьогодні має своє втілення – це трудова та сексуальна експлуатація, примус до жебракування як дітей, так і людей похилого віку чи інвалідів, торгівля органами, втягнення людей у злочинну діяльність тощо. Вербувальники вдосконалюють методи, за якими можна продати людину, використати її здоров’я та силу. Такі злочини довести дуже важко. Тому постраждалі від торгівлі людьми, як правило, залишаються зі своїми проблемами наодинці. Часто рідні, сім’я відвертаються від таких людей. На сьогодні в Україні існує 27 організацій, установ, які надають допомогу таким людям.
Багато людей знають про проблему торгівлі людьми — з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів… Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.
З метою виконання Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який припадає на 30 липня в великій залі Баришівської райдержадміністрації працівники служби у справах дітей та сім’ї для працівників апарату адміністрації, структурних підрозділів адміністрації та Баришівської районної ради презентували серію соціальних роликів, покликаних привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Презентація роликів покликана не лише попередити про торгівлю людьми, а й повідомити тим, хто від неї вже постраждав, що вони можуть звернутись до відповідних організацій. Їх представники зможуть лобіювати інтереси постраждалого перед державою і домагатися виконання Конвенції Ради Європи в галузі надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
Присутні на заході прослухали лекцію «Торгівля людьми – це не міф, це реальність». Ніхто не має імунітету проти ризику потрапити до рук торгівців людьми. Торгівля людьми — актуальна тема, яка не має права бути знеціненою, адже стосується кожного. Один із найпоширеніших міфів про торгівлю людьми «ЦЕ НЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ ЗІ МНОЮ» – зазначила організатор презентації, головний спеціаліст Служби Юлія Ілляш, — помилкова позиція, яка може привести до потрапляння в біду. Будь-який злочин краще попередити, ніж потім мати справу з його наслідками, тому важливою є інформаційно-освітня складова.
IMG_1911

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: