ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

Теплом сердець зігріте свято

Напередодні Дня Святого Миколая дитячий будинок сімейного типу родини Раранчуків у Фастівському районі відвідали начальник служби у справах дітей КОДА Сергій Петрович Андріяш та директор благодійного фонду «Здоров’я поколінь» Ліля Олександрівна Подкопаєва.

За кілька років плідної співпраці служби у справах дітей Київської облдержадміністрації та фонду «Здоров’я поколінь» очільниця фонду Ліля Подкопаєва уже познайомилася з багатьма родинами Київщини, які теплом своїх сердець зігрівають не лише власних синів і дочок, а й дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вона ж і сама в свій час стала мамою для Вадимчика, про що ні дня не жалкує.

Напередодні свята Чудотворця Миколая, охоронця та опікуна всіх знедолених дітей, Ліля Олександрівна разом із власними дітьми – 4-річним Вадиком та 3-річною Каролінкою, а також із працівниками фонду відвідала дитячий будинок сімейного типу родини Раранчуків у с.Фастівець Фастівського району.

На даний час у цій родині підростає п’ятеро власних дітей, шестеро вихованців та двоє дітей перебуває під опікою. Найменшенькій Мілані не виповнилося і півроку, а найстарші – уже задумуються над вибором професії та подальшим навчанням у вузах. Будні та свята у цій родині проходять весело і дружно. Мама Іра й тато Микола до всіх дітей шукають індивідуальний підхід, хоча люблять усіх однаково.

Своїми секретами щастя подружжя Раранчуків радо поділилося з гостями. Ті, в свою чергу, привезли для родини багато подарунків та солодощів. За іграми та чаюванням, осяяними усмішками та жартами, пройшов ще один день із життя родин Раранчуків та Подкопаєвих.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: