ГОЛОВНА > Новини >

Святкування обласного родинного свята з нагоди Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї в Київській облдержадміністрації

IMG_0106 А буде син і буде мати,

 І будуть люди на землі.

Т.Г.Шевченко

 

       Мати – це мабуть, найголовніше слово для кожної людини. Це слово, яке першим у житті вимовляє більшість дітей. І скільки б не було людині років: десять, двадцять п’ять чи сорок, ми завжди залишаємося дітьми для своїх матерів, найціннішим їхнім скарбом у житті. Навіть якщо матері немає біля нас, ми віримо, що вона почує та захистить у скрутну хвилину.

       «Без сім’ї немає щастя на землі», — твердить народне українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього?

IMG_0011

        Саме з нагоди, направду, достойних та величних свят Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, 14 травня 2013 року, у Великій залі Київської обласної державної адміністрації, за участю голови облдержадміністрації Присяжнюка А.Й. та голови обласної ради Качного О.С. відбулися урочистості приурочені цим подіям.

IMG_0029

     IMG_0178

         Враховуючи надзвичайно важливу роль матері та сім’ї в культурному та духовному розвитку Київщини, матерів та батьків привітав голова облдержадміністрації Анатолій Йосипович Присяжнюк. Голова висловив найтепліші слова привітань усім присутнім сім’ям, та побажав їм міцного здоров’я, позитивних емоцій та гордості за своїх дітей.

IMG_0154

        Слова привітань та побажань з нагоди свят адресував матерям та сім’ям Київщини голова облради Качний Олександр Сталіноленович, зокрема, він наголосив на тому, що сім’я є прикладом для дітей, адже діти які виховуються в люблячій сім’ї, бачачи поважливе відношення батьків одне до одного у майбутньому створять такі ж люблячі та морально-гармонійні сім’ї.

IMG_0243

        Загалом на святкування Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї було запрошено 500 осіб – багатодітних батьків, 37 пар з яких отримали почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради з рук Присяжнюка А.Й. та Качного О.С. Звичайно, не обійшлося свято без сюрпризу. Свої душевні пісні, присвячені матері, дарували Народні артисти України та відомі діячі Київщини.

IMG_0304 

IMG_0289

 Посіяла людям літа свої літечка житом,

 Прибрала планету, послала стежкам споришу,

 Навчила дітей, як на світі по совісті жити,

 Зітхнула полегко — і тихо пішла за межу.

 Мамо, нехай святиться ім’я твоє!

 Борис Олійник

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: