ГОЛОВНА > Новини >

Святкування Дня усиновлення в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім»

IMG_478930 вересня Україна відзначає День усиновлення. З нагоди цього дня, в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Отчий Дім» служби у справах дітей та сім’ї Київської області відбулося свято яке мало на меті і далі популяризувати усиновлення дітей, як найкращу форму сімейного виховання.Понад 200 небайдужих осіб вдалося зібрати організаторам на подвір’ї «Отчого Дому», з яких — 25 сімей-усиновителів та їх 90 дітей. Святкування проходило під звуки живої музики та сміх дітей, які активно брали участь у різноманітних майстер-класах, рухливих іграх та естафетах.

Участь у заході також взяла начальник служби у справах дітей та сім’ї області Онопрієнко-Капустіна Н.В., яка запевнила усіх присутніх в тому, що служба у справах дітей та сім’ї Київщини і надалі робитиме все можливе для того, щоб в області ставало все менше дітей які виховуються в державних установах, а все більше ставало сімей, які зможуть подарувати дитині-сироті свою любов, турботу, а саме головне — щасливе та безтурботне дитинство.
«Бувають випадки, коли з веління долі дитина втрачає найдорожче — свою сім’ю, наше завдання зробити все можливе для того, щоб дитина не залишилася наодинці зі своїми негараздами та випробовуваннями»- наголосила Наталія Василівна.
На завершення святкування усі учасники поласували солодкими смаколиками, які приготували дітки з «Отчого Дому» та скуштувати плов зі справжньої польової кухні.
Начальник служби у справах дітей та сім’ї подякувала усім усиновлювачам та батькам-вихователям за подаровані надії та усміхнені очі діток, які отримали люблячі родини.
IMG_4955IMG_4912IMG_4956

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: