ГОЛОВНА > Соціально-правовий захист дітей

Соціально-правовий захист дітей

Станом на 15 червня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3520 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3470. 235 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
2595 під опікою (піклуванням), 353— в дитячих будинках сімейного типу, 194 — в прийомних сім’ях.
З початку 2017 року усиновлено 47 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (41 – національне усиновлення, 6 — іноземне усиновлення).
В закладах системи МОЗ, МОН, Мінсоцполітики та закладах громадських організацій перебуває 278 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:
— в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 153 дітей, з них: 2 – сироти, 45– позбавлених батьківського піклування та 106– за заявою батьків чи законних представників (153 — з Київської області).
— в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 62 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 40 – за заявою батьків (57-з Київської області, Кіровоградської-1, Сумської-2, м. Тернопіль- 2).
— в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 255 дітей, з них: 4–дітей-сиріт та 39 – дітей, позбавлених батьківського піклування та 199 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (245 дітей– з Київської області, 13 – з інших регіонів України).
- в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 74 дітей, з них: 3 – сиріт, 5 – позбавлених батьківського піклування та 46 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (54 дітей– з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
— в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5 – позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
В Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 9 жінок та 8 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: