ГОЛОВНА > Новини >

Шануємо традиції Слов`янської культури !

ЛюбечНа виконання міської програми соціальної підтримки сім`ї, (виявлення дітей, які перебувають у складних  умовах проживання та запобігання ранньому соціальному сирітству на 2016-2020 роки) «Назустріч дітям»  з нагоди святкування Дня української родини, Дня незалежності України та Дня Прапора України  Служба у справах дітей та сім`ї та КЗ « Славутицький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» організували культурно-просвітницьку екскурсію до смт Любеч для  40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей, вимушених переселенців, дітей, що потрапили у складні життєві обставини.

19 серпня  в День Преображення Господнього у мальовничому Любечі відбувся ІХ Фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь».

Славутицькі діти мали нагоду долучитися до урочистих заходів, майстер-класів та розважальних заходів, також відвідали Спасо-Преображеньський храм, виставкову експозицію «Любеч стародавній» та насолодилися  концертино-видовищною програмою професійних та аматорських колективів Чернігівської області.

У ході фестивалю діяла виставка-продаж виробів народно-прикладного мистецтва, Поліський похідний табір часів Київської Русі та пішохідні екскурсії до визначення місць Любеча.

Славутицькі  дітлахи під час повернення до рідного міста були переповнені  позитивними емоціями, кожний ділився яскравими спогадами про проведений час, а деякі наспівували свої улюблені українські пісні. Після такої екскурсії хочеться повертатися ще і ще, щоб знов відчуту неповторний колорит та атмосферу старого Любеча.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: