ГОЛОВНА > Новини >

Шановні працівники соціальної сфери!

1446544574_soc.sferaСердечно вітаю вас з професійним святом.
Працівник соціальної сфери – це людина, яка не лише за професійним обов’язком, а й за покликом душі надає допомогу людям, які її потребують. Ця допомога не завжди є помітною для широкого загалу, та й винагорода за пророблену роботу доволі часто бажає бути більш вагомою, проте, переконана, що сили для подальшої наснаги у своїй праці ви черпаєте заглянувши у вдячні очі дитини-сироти, якій змогли подарувати нову родину, відвадивши сім’ю, яка завдяки вашій турботі та підтримці впевнено прямує до виходу з  життєвих негараздів в яких опинилася.

Завдяки теплу та небайдужості ваших сердець, сьогодні Київщина є тією областю, яка турбується про військовослужбовців які беруть участь в антитерористичній операції захищаючи нашу Україну від ворогів та про тисячі вимушених переселенців зі східних областей нашої країни.

Шановні колеги, висловлюю вам найщиріші слова подяки за піклування про дітей та сім’ї Київщини. Лише спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя кожного жителя нашої області.

         То ж принагідно бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту та успіхів у вашій шляхетній і такій потрібній справі. Нехай сумлінність та професіоналізм керують вами на вашій трудовій ниві.

 

 

 

 

 

З повагою,

Онопрієнко-Капустіна Н.В.,

начальник служби у справах дітей та сім’ї

Київської облдержадміністрації

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: