ГОЛОВНА > Новини >

Рокитнянщина відзначила Міжнародний день захисту дітей

Фото0209У районному будинку культури для усіх дітей селища був проведений святковий концерт, участь в якому взяли самі ж діти. До уваги усіх юних глядачів та їх батьків були запропоновані: казкова феєрія «В гостях у Єльзи», неймовірно запальні танці, красиві мелодійні пісні, пронизливі душу вірші та навіть вистава місцевого аматорського лялькового театру «Теремок». Учасниками концерту були навіть наймолодші виконавці три-чотирирічного віку.

Чудове святкове дійство продовжилось на центральній алеї селища різноманітними конкурсами, іграми, розвагами та фестивалем малюнків на асфальті. Майстер-клас по виготовленню лілій із паперопластики провела студія образотворчого мистецтва «Імпресса». А ігротеку та конкурси для дітей організував районний благодійний фонд «Мир вам».
Дітвора була у захваті та завершальним акордом свята стали подарунки від служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської райдержадміністрації, які отримали всі діти – учасники свята.
Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо. Від нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть.
Нехай надії наших дітей ніколи не згаснуть! Дорослі, зробімо все від нас залежне, щоб наші діти зростали у мирній країні із цілковитою впевненістю, що вони щасливі! Миру й злагоди кожній дитині, кожній родині й усій Україні!
IMG_1723IMG_1736

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: