ГОЛОВНА > Новини >

Проведені профілактичні рейди «Діти вулиці» дають позитивні результати

22448639_136723487057038_7612096745032241019_nПротягом жовтня поточного року працівниками служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації були проведені профілактичні  рейди «Діти вулиці» в Білоцерківському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому та Баришівському районах. Дані заходи відбулися згідно виконання п. 1.42 Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року та з метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя.
Так, в результаті надання необхідної допомоги, консультацій батькам та проведеної роботи, мати-одиначку з малолітньою дитиною з Білоцерківського району було направлено до комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний соціальний центр «Мати і дитина разом» з метою надання соціально-психологічної допомоги матері, яка опинились в складних життєвих обставинах, формування в неї відповідального батьківства та прихильності до дитини, а також з метою попередження вилучення дитини. На даний час матір з дитиною перебувають в зазначеному закладі.

Окрім того, під час проведення рейду в Переяслав-Хмельницькому районі було виявлено дівчинку шести років в сім’ї яка опинилися в складних життєвих обставинах та має серйозні проблеми з зором. В результаті проведеної роботи та завдяки співпраці з Іспанською благодійною асоціацією «Нідес» — допомога знедоленим дітям», м. Кабра, Іспанія, було вирішено відправити дитину на оздоровлення та відпочинок в Іспанію, де, окрім цього, дівчинка пройде курс лікування з можливим проведенням хірургічного втручання задля подолання хвороби зору.

«Підсумовуючи здійсненні заходи в чотирьох районах області ми констатуємо наявність проблем, але поруч з цим – шукаємо шляхи їх вирішення та подолання. Саме тому, ми і надалі здійснюватимемо профілактичні рейди «Діти вулиці» задля того, щоб якомога більше сімей які опинилися в складних життєвих обставинах потрапили в поле нашого зору» — зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Онопрієнко-Капустіна Н.В.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: