ГОЛОВНА > Попередження насильства в сім’ї та над дітьми > Попередження насильства в сім’ї та над дітьми в Київській області

Попередження насильства в сім’ї та над дітьми в Київській області

Питання попередження насильства в сім’ї контролюється Київською облдержадміністрацією, районними державними адміністраціями та міськими виконавчими комітетами.
Важливим органом, який забезпечує захист прав дітей та підтримку сімей, які потребують допомоги, соціального супроводу та опинились у складних життєвих обставинах є дорадчий орган, що створюється в обласних державних адміністраціях, районних держадміністраціях та міських виконавчих комітетах і забезпечує успішну взаємодію між органами державної влади.
Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заклади соціального обслуговування та безпосередньо фахівці із соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю серед населення Київської області забезпечують реалізацію державної соціальної політики стосовно сімей, дітей та молоді, підтримують сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, зокрема сім’ї, в яких вчинено насильство в сім’ї, над дітьми, а також є реальна загроза вчинення насильства в сім’ї.
Діяльність громадських організацій, які створені та працюють в Київській області також спрямована на попередження насильства в сім’ї. Зокрема, це такі організації як: ГО «Ла Страда», Міжнародною федерацією жінок ГО «Берегиня», ГО «Співчуття», «Жіночим консорціумом України», ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» , ВО «АСЕТ», ГО «Сяйво», ГОС «Поліваленте-87″, ГО «Перемога» та інші. Також особи можуть звертатися за допомогою з питання попередження насильства, у випадку вчинення насильства, або загрози вчинення насильницьких дій зі сторони оточуючих до депутатів районних та міських рад і представників духовенства.
Важливим чинником для забезпечення успішної реалізації з питання попередження насильства в сім’ях, над дітьми є проведення відповідальними установами органів державної влади за реалізацію державної політики щодо попередження насильства інформаційно-просвітницької роботи та превентивних заходів з протидії насильству в сім’ї серед населення, учнівської та студентської молоді, що забезпечує попередження проявів насильства особами. А також важливу роль у заходах щодо попередження насильства в сім’ї, над дітьми відіграють ЗМІ.

 

 

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: