ГОЛОВНА > Новини >

Подаруймо дітям радість!

день захисту 002День захисту дітей – це особливе, приємне свято. Саме діти є тією рушійною силою, яка спонукає нас, дорослих,творити добро, ставати мудрішими і досвідченішими.
Саме для діток 01 червня 2017 року було організоване районне свято на площі біля будинку культури смт Баришівка, яке розпочалося привітанням голови Баришівської районної ради Гуменюка Володимира Антоновича та голови Баришівської селищної ради Вареніченка Олександра Павловича. Далі – святковий концерт та приємні сюрпризи для дітлахів: анімаційно-розважальна програма з подарунками; безкоштовні атракціони та каруселі, організовані головою Баришівської селищної ради.

І звичайно ж, різноманітні розваги, організовані службою у справах дітей та сім’ї та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської райдержадміністрації:

- соціальні акції: «Ти і я – одна сім’я», «Дитячі мрії», «Привіт, малюк», флешмоб «Веселковий коридор»;
- майстер-класи «Квіти дитинства», «Малюнок на обличчі»; безпрограшна дитяча лотерея «Веселка».
Також управлінням освіти, молоді та спорту було організовано майстер-класи гуртків декоративно-ужиткового мистецтва; виставку робіт учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» та туристичний квест.
Малеча отримала безкоштовне морозиво, мафіни та соки завдяки фінансовій підтримці: ТОВ «Торговий дім Шантіль»; ПП Іванов; Цубері О.М.; Кравченко Т.В.; Коваленку В.А.; Ульяновій Л.В.; Кальченко М.І. та Марціяж І.М.
Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.
IMG_20170601_104253IMG_3337IMG_3073

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: