ГОЛОВНА > Новини >

«Петрос»

P1180123В липні поточного року Миронівською районною державною адміністрацією за рахунок районного бюджету було придбано 39 путівок в табір «Петрос», що в с.Татарів, Івано — Франківської області.
З 15.08 – 28.08.2017 року в таборі мали можливість відпочивати діти з категорії тих, хто потребує особливої соціальної уваги, зокрема: це діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з прийомної родини та дитячого будинку сімейного типу, діти учасників антитерористичної операції, діти з багатодітних та малозабезпечених родин, а також обдаровані діти, переможці Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Вартість путівки – 7 700грн. Батькам випала можливість оплатити тільки проїзд залізницею до місця відпочинку і зворотній напрямок.
Відпочинок дітей був змістовним, насиченим та яскравим, сповнений незабутніми екскурсіями, які згуртували дітей із різних куточків України, а також із Миронівського району.
Діти повернулися з відпочинку 29 серпня 2017 року задоволені, з незабутніми враженнями та готовими до нового навчального року.
2

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: