ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

Передноворічна акція «З любов’ю до дітей!»

На порозі найулюбленіше, найочікуваніше та найчарівніше свято дітвори. Новорічна казка з іграми та розвагами, подарунками та сюрпризами вже зовсім скоро прийде в кожну родину. Саме в переддень нового року в усіх куточках Київщини проходить обласна благодійна акція «З любов’ю до дітей» ініційована службою у справах дітей облдержадміністрації.

26 грудня 500 дітей Таращанщини завітали до діда Мороза та Снігуроньки на святкову виставу підготовлену вихованцями районного будинку творчості. Велика зала аграрного коледжу не змогла вмістити усіх бажаючих. Чого тут тільки не було: пісні, танці, жарти, фокуси, ігри і звичайно чарівні посмішки сміх та чудовий настрій малечі та дорослих.

Учасників свята вітали начальник служби у справах дітей Київської облдержадміністрації Сергій Петрович Андріяш та голова Таращанської райдержадміністрації Анатолій Васильович Смоліженко.

Всі присутні отримали новорічні подарунки та вітальні листівки від заступника голови Київської облдержадміністрації Т.Л.Подашевської.

Цього року заходи в рамках акції «З любов’ю до дітей» святкування відбудуться в усіх районах області, незабаром у Тетіївському, Володарському, Сквирському, Ставищанському, Поліському районах.

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: