ГОЛОВНА > Організація роботи щодо забезпечення надання пільг багатодітним сім’ям в зв’язку з відсутністю бланків посвідчень

Організація роботи щодо забезпечення надання пільг багатодітним сім’ям в зв’язку з відсутністю бланків посвідчень

Пільги для дітей

 

На виконання листа Міністерства соціальної політики від 29.10.2014 №12637/0/14-14/59 служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації інформує.

Законом України “Про охорону дитинства” визначено, що діти з багатодітних сімей користуються правом безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Ситуація щодо браку бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, що дають право на пільги відповідно до ст. 13 Закону України “Про охорону дитинства”, склалась внаслідок недостатнього фінансування.

 

Необхідні документи для безкоштовного проїзду дітям з багатодітних родин

Мінсоцполітики узгодило питання з Мінінфраструктури щодо надання права на пільговий проїзд дітям з багатодітних сімей на підставі:

-                           довідки про склад сім’ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 №204 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.09.2003 за № 709/8030);

-                           копії свідоцтва про народження дитини завіреної печаткою районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад (для дітей від 6 до 16 років);

-                           оригіналу документа, що посвідчує особу з фотокарткою (учнівський квиток – для дітей від 6 до 16 років; студентський квиток або паспорт – для дітей від 16 до 18 років).

 

Пільги багатодітним сім’ям

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.5013 №47498/1/1-13 до листа Мінсоцполітики від 29.11.2013 №5689/0/10-13/57 Міністерство соціальної політики повідомляє.

У зв’язку із відсутністю правового механізму виготовлення бланків посвідчень багатодітних сімей та з метою забезпечення своєчасного надання пільг багатодітним сім’ям передбачених статею 13 Закону України «Про охорону дитинства », забезпечено формування та передачу структурним підрозділам на які покладено функції з реалізації державної політики з питань сім`ї списків багатодітних сімей органам соціального захисту населення для внесення відповідної інформації до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги , а також надавачам житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку – для нарахування плати за послуги з урахуванням пільг за вказаною  >>формою<<.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: