ГОЛОВНА > Анонси >

Обласний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе».

1361405376_image002Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни. Ми їх любимо, виховуємо, дбаємо про їх здоров’я та майбутнє. Вони всі рівні у своїх правах, але можливості у них різні. Є діти, які з веління долі – від народження чи в силу трагічних обставин – не можуть бачити, чути або ходити. Діти, які не можуть вийти на вулицю без допомоги мами чи тата, діти, які малюють прекрасні картини і не можуть їх побачити, діти, які співають і зачаровують своїми піснями оточуючих, проте не можуть почути власного співу, діти прикуті до інвалідного візка. Але вони, всупереч проблемам здоров’я, творять, навчаються, працюють. Ми не в змозі дати їм втрачене, але нашими спільними зусиллями можемо допомогти знайти себе в житті, розкрити свої здібності, повірити у свої сили, в себе.

Київська обласна державна адміністрація приділяє належну увагу створенню сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності дітей з особливими потребами, комплексному задоволенню їх потреб у вихованні, навчанні, спілкуванні з ровесниками, творчому зростанню.

Яскравим прикладом цього є проведення щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами “Повір у себе”. Доречі у цьому році його проведення заплановане на кінець травня 2014 року.

Учасниками фестивалю є діти з особливими потребами від 9 до 17 років, представники усіх регіонів Київської області – лауреати районних та міських фестивалів, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалити свої вміння та навички.

В рамках фестивалю проходитимуть виставки творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання; екскурсії по краєзнавчим музеям; огляди досягнень у творчих майстернях з майстрами різних видів мистецтв; концерти, конкурси, вікторини, колективні творчі ігри, пізнавально-розважальні програми.

Організатори фестивалю ставлять перед собою завдання: сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, познайомити глядачів з різнобарвною палітрою творчості учасників фестивалю. Для роботи з особливими дітьми будуть залучені майстри різних видів мистецтв, тренери, психологи та інші зацікавлені спеціалісти.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: