ГОЛОВНА > Новини

Новини

Назустріч морю
image-0-02-05-b5a93fdf17bf4ec93b645bb9b64de7cfa774aa217e82c07b1484090a198cc66d-V08 серпня 2017 року 55 дітей з сімей учасників АТО вирушили на відпочинок до Чорного моря. Третій рік поспіль Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує поїздку хлопчиків та дівчаток до дитячого табору «Прибережний», розташованого в мальовничому смт Лазурне Скадовського району Херсонської області безпосередньо на морському узбережжі. Для сімей учасників АТО цьогорічний дитячий відпочинок вдалося зробити повністю безкоштовним. Путівки до дитячого табору «Прибережний» були придбані за рахунок міського бюджету, а за сприянням Білоцерківської волонтерської групи було залучено спонсорські кошти, як покрили витрати на проїзд дітей. Формування списків дітей на відпочинок відбувалося в тісній співпраці з громадськими організаціями Рада матерів та дружин учасників АТО та Асоціація учасників АТО.
Організація відпочинку для дітей – лише один з напрямків здійснення соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, які передбачені в роботі Центру. Від початку антитерористичної операції на сході України спеціалісти Білоцерківського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють планомірну роботу щодо вивчення потреб учасників АТО і членів їх сімей, інформують їх про наявні в місті можливості для даної категорії та сприяють у наданні їм необхідної допомоги. За цей період вивчено потреби 843 учасників АТО і знайдено можливості надання підтримки щодо їх забезпечення.
Індивідуальна в кожному окремому випадку, ця підтримка може містити сприяння у наданні матеріальної допомоги та залучення можливостей спонсорів у вирішенні нагальних проблем сімей учасників АТО, супровід в оформленні документів та отриманні належних пільг, організацію лікування, оздоровлення та дозвілля учасників АТО та членів їх сімей, юридичні та психологічні консультації тощо. Окремо здійснюється робота з сім’ями загиблих воїнів.
В рамках реалізації міської комплексної Програми соціального захисту та реабілітації учасників бойових дій, інвалідів війни на 2016-2020 роки, в лютому поточного року при Білоцерківському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочала роботу Служба підтримки ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей. Продовживши ведення налагодженої фахівцями Центру індивідуальної цільової роботи з учасниками АТО та членами їх сімей, спеціалісти Служби достатньо уваги приділяють проведенню масових заходів, метою яких є створення умов для соціально-психологічної адаптації ветеранів та ресоціалізації їх в мирному житті. За 6 місяців було організовано близько 20 таких заходів в яких взяли участь майже 800 осіб. Це і низка спортивних заходів, як то змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я», футбольний матч для учасників АТО, турнір зі спортивної риболовлі, активний відпочинок на ковзанках, роллердромі та в боулінгу, і цикл заходів під девізом «Мистецтво єднає», а саме колективне відвідання концертів Наталії Могилевської та гуртів «Океан Ельзи» і «Время и стекло», спільний перегляд концертної програми в Органному залі, вистави музично-драматичного театру ім. П.К.Саксаганського і художнього фільму в кінотеатрі ім. О.Довженко, і різноманітні семінари та тренінгові заняття за участі спеціалістів Центру відновлення і адаптації військовослужбовців та їх сімей, громадської організації Центр захисту інтересів ветеранів, інвалідів, учасників АТО та Білоцерківської міської організації Товариства Червоного хреста України.
Супроводжуючі групу спеціалісти Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомили, вранці 9 серпня дівчатка та хлопчики благополучно дісталися до табору і вже освоюються на новому місці. Попереду в них 14днів, насичених новими враженнями, які разом з цілющим морським повітрям та південним сонцем дозволять дітлахам накопичити достатньо сил до нового навчального року. Щасливого відпочинку!
image-0-02-04-c042e1781483993c04bc84a8c27163f78190ebd5e1d69b60d4d40dd50c2581b9-Vimage-0-02-05-3bb413805629ac4e81f64a8223bb59efc7ecffa068e52c928e6d5eb4b2a2f868-V

Подорож у Світ Професій.

20479604_650179278521813_7962001139294312685_n04 серпня 2017 року Баришівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд імені Святого Андрія» (голова-Лілія Ватсон) та підтримки ТОВ «KIDSWILL» (директор-Артем Велігорський) організовано для 20 дітей з багатодітних, прийомних, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, учасників антитерористичної операції та внутрішньопереміщених дітей Баришівського району поїздку до дитячого міста розваг «KIDSWILL» м. Київ.
Кожна дитина на деякий час мала можливість стати дорослою і самостійною: вибрати собі професію, влаштуватися на роботу, пройти інструктаж по техніці безпеки, заробити гроші та витратити їх на свій розсуд. Адже, KIDSWILL-це перше в Україні дитяче містечко професій, що живе власним насиченим життям. Як і в реальному світі, тут є: мерія, правоохоронні органи, суд, комунальна служба, поштове відділення і навіть власні ЗМІ. Загалом у місті 27 станцій, на яких можна не тільки засвоїти близько півсотні різних професій, а також спробувати попрацювати. Граючи у професії, діти здобували необхідні у сучасному світі навички, навчалися працювати в команді, отримали максимально повне уявлення про існуючі сучасні професії. Пройти навчання, отримати необхідні знання і тільки потім приступити до роботи-це загальна схема, за якою відбувається в Містечку знайомство з професіями.
Цей спекотливий день подарував нашій дітворі не тільки активне та веселе дозвілля, а і багато позитивних емоцій, безмежну кількість незабутніх вражень і безліч неймовірних моментів від спілкування з однолітками, що у свою чергу сприятиме розширенню кола комунікації дітей. Поїздка в м. Київ стала чудовою нагодою відірвати малечу від сидіння вдома, іноді –від комп’ютерів і просто отримати живе спілкування та коло нових друзів. Ну і звичайно не обійшлось без традиційного обіду у Макдональдсі, кошти для якого надав наш постійний спонсор.
20479854_650179975188410_6076113544617096796_n

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: