ГОЛОВНА > Новини >

«Новий формат надання соціальних послуг. Створення центрів соціальної підтримки дітей та сімей. Правовий захист дітей та сімей в умовах ОТГ»

23 лютого 2018 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької 77777райдержадміністрації, за ініціативи служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації, відбулася нарада з представниками служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціального гуртожитку, центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» та представниками територіальних громад на тему: «Новий формат надання соціальних послуг. Створення центрів соціальної підтримки дітей та сімей. Правовий захист дітей та сімей в умовах ОТГ».
Участь в нараді взяли Юрій Бобровнік — в.о. голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації, Любов Онопрієнко – заступник голови адміністрації, Наталія Онопрієнко-Капустіна – начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, Людмила Калгіна – в.о. директора Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Наталія Грищенко – директор Фундації «Гармонізоване суспільство».
Під час наради обговорили питання щодо взаємодія суб’єктів соціальної роботи на рівні ОТГ, розглянули новий формат надання соціальних послуг, а також створення центрів соціальної підтримки дітей та сімей, правовий захист дітей та сімей в умовах ОТГ та роль суб’єктів НМВ у протидії торгівлі людьми.
Також, в ході наради, були надані відповіді на найактуальніші питання щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, питань оздоровлення та відпочинку, питання здобуття якісної освіти та інші.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: