ГОЛОВНА > Анонси >

Нехай переможе найкращий!

 З 21 по 24 листопада 2013 року 10 дитячих команд — переможців зональних турів гри брейн-ринг «Підліток і право» із районів та міст Київщини прибудуть до санаторію-профілакторію «Хвиля» для участі в обласній фінальній грі.

 Служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації впроваджує інтерактивні форми і методи роботи з дітьми. Одним з таких методів є обласна гра брейн-ринг “Підліток і право” яка започаткована ще чотирнадцять років тому. Саме ця гра-змагання спрямована на формування в учнівської молоді правової культури та засвоєння положень Конвенції ООН про права дитини.

 За останні роки гра набула великої популярності серед учнівської молоді Київщини і охопила широкі кола дітей.

 До участі в обласному фіналі брейн-ринг залучаються переможці районних та міських змагань.

  Цього року найкращі команди районів і міст області брали участь в зональних відбіркових турах гри, які проходили в містах Тетіїв, Ірпінь та Переяслав-Хмельницький. Переможці відбіркових турів змагатимуться в обласному фіналі гри. У відбіркових турах переможцями стали команди Богуславського, Володарського, Києво-Святошинського, Яготинського районів, міст Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Васильків та Ірпінь.

 Під час перебування в санаторії-профілакторії «Хвиля» окрім інтелектуальних змагань, дітям буде запропоновано цікаву розважальну ігрову програму, де вони матимуть змогу насолоджуватись чудовою осінньою природою.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: