ГОЛОВНА > Новини >

На зустріч відпочинку у Хорватію

image-0-02-04-62ecaa7e31fbce4c21f45895bb07737db86ce87d07202b9b5b56c9875a5ae091-V Завдяки співпраці служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та за сприянням Міністерства закордонних справ України та Посольства України в Республіці Хорватія діти з родин учасників АТО мають змогу оздоровитися та відпочити у Хорватії. Нагадаємо, що це уже третя поїздка у цю країну.

Цього року, відповідно до листа та запрошення Посольства України в Республіці Хорватія, щодо організації в Хорватії відпочинку дітей з родин учасників АТО, 45 дітей з Київської області, за підтримки Загребачкої жупанії, мерії міста Загреба, БО «фонд підтримки «Київська Русь» з 7 по 20 вересня 2017 року відпочинуть та оздоровляться в Республіці Хорватія.
Сьогодні, від приміщення Київської облдержадміністрації, діти на комфортабельних автобусах вирушили на зустріч відпочинку в далеку Хорватію. Побажати щасливої дороги та гарного відпочинку дітям долучилися голова Київської облдержадміністрації Горган О.Л., начальник служби у справах дітей та сім’ї Київщини Онопрієнко-Капустіна Н.В. та голова БО «фонд підтримки «Київська Русь» Янченко А.В.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: