ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

На новорічну ялинку Київщини приїхало близько 4000 дітей


У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулось обласне свято «Новорічні сюрпризи». В урочистостях взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та його заступник Тетяна Подашевська.

На новорічну ялинку Київщини приїхало близько 4000 дітей. Головні запрошені на свято : діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, сімей які опинились в складних життєвих обставинах, вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, обласного притулку для дітей, діти з обмеженими фізичними можливостями, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, діти, які залишились без догляду.

Губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк привітав усіх присутніх на святі з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав всім миру, добра та здійснення найзаповітніших мрій.

- Київська обласна державна адміністрація постійно піклується про вас, найменших громадян Київщини, адже ви – наше майбутнє. Ми щоденно працюємо над створенням сприятливих умови для реалізації права кожної дитини на гармонійний розвиток, дбаємо про зміцнення здоров’я підростаючого покоління, думаємо над поліпшенням соціально-правового захисту дитини. Я щиро бажаю, щоб кожен ваш день був особливим та яскравим і, незважаючи на пору року, завжди був теплим та сонячним, — звернувся до юних мешканців Київщини Анатолій Присяжнюк.

У рамках акції „Диво творить чарівник”, що проходить під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, вже вручено подарунки 3 000 дітей. Під час обласного свята „Новорічні сюрпризи” губернатор продовжив вручення подарунків дітям, які написали листа чарівнику зі своїми побажаннями.

http://koda.gov.ua/ua/

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: