ГОЛОВНА > Новини >

На Київщині реалізуватиметься проект: «Розробка і впровадження регіонального плану зі збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у Київській області)»

IMG_001615 березня поточного року в приміщенні Київської облдержадміністрації, за головуванням заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації Кучера В.А., за участю директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Колбаси Р.С., начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської області Андріяша С.П. відбулося засідання робочої групи з питань координування і контролю за реалізацією проекту«Модернізація системи соціальної підтримки населення України в Київській області».
В ходу зустрічі було розглянуто інформаційну довідку щодо складової реалізації зазначеного проекту а саме: Проект «Розробка і впровадження регіонального плану зі збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у Київській області)». Також було розглянуто питання щодо наявних форм догляду, виховання, навчання, реабілітації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з інвалідністю у Київській області.
На завершення заходу заступником голови, керівником робочої групи Проекту Кучером В.А. та начальником служби у справах дітей та сім’ї, заступником голови робочої групи Проекту Андріяшем С.П. були окреслені основні кроки та послідовність реалізації Проекту на території Київщини, а також очікувані результати щодо захисту конституційних прав та підтримки дітей області завдяки введенню в дію зазначеного Проекту.
IMG_0025IMG_0031IMG_0026IMG_0051

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: