ГОЛОВНА > Новини >

На Київщині пройшов Тиждень права

2345В рамках проведення Тижня права з 29.05.2017 року по 03.06.2017 року службою у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради проведено ряд заходів. В таборі з денним перебуванням при ЗОШ № 12 для дітей молодшого шкільного віку проведено лекцію на тему: » Я дитина — маю право». У заході взяли участь більше 30 дітей. Для дітей в ігровій формі було роз’яснено їх права та обов’язки, надано психологічну та правову допомогу, роздано інформаційні брошури з правової тематики.
За участі опікунів та піклувальників дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в Приірпінні, спеціалістів виконавчого комітету Ірпінської міської ради відбувся круглий стіл щодо соціально-правового захисту дітей.

В Бучанському міському парку (м. Буча) в рамках вище зазначеного заходу, спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї розповіли дітям про права, обов’язки та механізми захисту їх прав, а також прочитали лекцію на одну із важливих тем суспільства «Протидія торгівлі дітьми в Україні». Хлопчики та дівчатка отримали інформаційні буклети «Збережімо дітей».
На виконання Яготинської районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 16.05.2017 № 32-1 «Про відзначення Дня захисту дітей» в районі проведені вікторини «Літо живе тут», «Я і Україна» у літніх таборах відпочинку з денним перебування міста Яготина. Охоплено близько 65 дітей.
Відділом освіти райдержадміністрації у рамках проведення Тижня права, що стартував з 29 травня по 2 червня 2017 року у 17 пришкільних таборах з денним перебуванням дітей та в 15 літніх мовних таборах проведені лекції, вікторини.
Із задоволенням відпочивальники пришкільних таборів брали участь у проектних роботах «Я маю право», «Всі люди народжуються вільними», «Життя людини – найвища цінність», «Прав без обов’язків не буває». Мотивацію до поглиблення правових знань формували вікторини «Мої права», «Чи знаєш ти закон?», «В країні Феміди», «Конвенція ООН про права дитини». Позитивні емоції викликав у юних правознавців конкурс малюнків на тему «Я маю право на…».
До відзначення Дня захисту дітей та проведення Тижня права службою у справах дітей та сім’ї Бориспільської міської ради спільно з патрульною поліцією відділу патрульної поліції ГУ НП України у Київській області проведено лекції у навчальному закладі міста серед дітей на теми: «Я дитина-я маю право (права та обов’язки дитини, механізми захисту прав дитини в сучасному суспільстві), «Протидія торгівлі дітьми в Україні», «Потреби та проблеми внутрішньо переміщених осіб, переселенців, біженців. Допомога сім’ям з дітьми внутрішньо переміщених осіб, переселенців, біженців».
На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2011 № 731 «Про утворення міської постійно діючої робочої комісії з питань здійснення профілактики правопорушень», у рамках проведення «Єдиного дня профілактики правопорушень», працівниками служби у справах дітей та сім’ї міської ради спільно з патрульною поліцією відділу патрульної поліції ГУ НП України у Київській області постійно проводяться бесіди по попередженню дитячої злочинності, правопорушень, забезпечення прав дітей на життя і здоров’я, впливу згубної гри «Синій кит», «Біжи або помри» та інші.
Сформовано бази даних сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, та бази дітей з обмеженими фізичними можливостями які проживають на території міста Борисполя. Фахівцями із соціальної роботи центру підтримки дітей та сімей проводиться робота по охопленню соціальним супроводом та послугами сімей де виховуються діти з особливими потребами.
Службою у справах дітей та сім’ї міської ради розроблено та втілюється у життя план заходів щодо роботи з дітьми з особливими потребами.
Систематично проводяться профілактичні рейди, під час яких проводяться обстеження житлово-побутових умов дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та акцентується увага на корекційно-розвивальній роботі з розвитку соціальних навичок дитини, що сприяє підвищенню впевненості у собі, розкриттю позитивних сторін життя.
20170413_114613IMG_2446

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: