ГОЛОВНА > Новини >

Інформація про проведення заходів

P1010059На виконання Доручення голови Київської обласної державної адміністрації № 32-1 від 16 травня 2017 року « Щодо проведення заходів до Дня захисту дітей в Київській області» Ставищенська районна державна адміністрація повідомляє, щодо проведеної роботи, заходів в Ставищенському районі з нагоди Дня захисту дітей.

Так в Ставищенському районі були проведені заходи:
30 травня 2017 року відділом освіти Ставищенської РДА спільно з районним центром дитячої та юнацької творчості проведене районне свято «Майбутнє твориться сьогодні». Урочистий захід проходив з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, з метою відзначення та нагородження обдарованих дітей Ставищенщини, які є переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних етапів предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та спортивних конкурсів. На заході були присутні: голова Ставищенської РДА Тертичний Олександр Вікторович, голова районної ради Малаш Віктор Петрович, начальник відділу освіти Ставищенської РДА Плахотнюк Ольга Михайлівна, голова селища Ставище Кошинський Володимир Якович, голови сіл, директори шкіл, педагоги, які підготували обдарованих дітей, батьки.
01 червня 2017 делегація дітей Ставищенського району на чолі з головою Ставищенської РДА Тертичним Олександром Вікторовичем , заступником голови Сергієм Кошіль взяли участь у Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!», який пройшов у Сквирському районі на Київщині . Відкрила фестиваль дружина Президента України Марина Порошенко. Упродовж заходу учасники фестивалю мали змогу продемонструвати свої таланти у вокалі, хореографії, інструментальній музиці, художньому мистецтві та художньому читанні. У ході відзначення Міжнародного дня захисту дітей Дружина Президента України разом із головою Київської державної адміністрації Олександром Горганом взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу Героям Другої світової війни та Героям АТО та разом із дітьми взяли участь у закладанні парку «Сад миру» на честь учасників фестивалю «Ми – діти твої, Україно!». У ході святкування відбувся парад вишиванок. Колонна почесних гостей та учасників фестивалю пройшлася центральною вулицею Пустоварівки на чолі з чемпіоном світу з авіамодельного спорту Іллею Редюком. З гарним настроєм дітлахи повернулися додому, сповнені на найкращі враження.
01 червня 2017 року Ставищенській районній бібліотеці для дітей проведено свято  «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» з учнями 1-4-х класів НВК №1, №2, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. З святом дитинства і радості дітей привітали голова Ставищенської районної ради В. П. Малаш та представник благодійного фонду «Фортеця» в Ставищенському районі В. І. Бондарець.
Діти читали вірші, танцювали, прийняли активну участь у конкурсі малюнків на
асфальті.

01 червня 2017 року представниця Ставищенського району Владислава Лігай прийняла участь у дитячому пісенному конкурсі «Яскраві діти України», який проходив у місті Київ.  

До Міжнародного Дня захисту дітей голова Ставищенської РДА О.Тертичний та начальник відділу освіти Ставищенської РДА О.Плахотнюк відвідали Красилівський дитячий будинок « Світанок» , щиро привітали дітвору зі святом, вручили солодкі подарунки та поспілкувалися з хлопчиками та дівчатками.
З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в смт. Ставище та в населених пунктах району проводились заходи:
1. Районний конкурс шкільних малюнків « Я маю право!» до Дня захисту дітей . Участь в конкурсі брали діти з шкіл району.

2. Майстер класи педагогів Ставищенського РЦДЮТ « День дитинства»

3. Ігрові програми « Ми діти України», « Дитинство пора золота».

4. Спортивні змагання « Мама, тато, я- українська щаслива сім’я»
DSCN0144P10200081496393377_21496391727_418893154_439275219777885_489469942411778337_n

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: