ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 14 грудня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3468 дитина, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3422.
На сьогоднішній день 497 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, до сімейних форм виховання влаштовано 63,5 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2597 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 340 — в дитячих будинках сімейного типу, 177 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3114 дітей, що становить 91 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.
З початку 2017 року усиновлено 134 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (111 – національне усиновлення, 23 — іноземне усиновлення).
1. В Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 251 дітей, з них: 39 – дитини, позбавлені батьківського піклування (з них 1 дитина, внутрішньо переміщена особа), 2 — дітей-сиріт та 210 – дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах (з них 6 дітей, внутрішньо переміщені особи), 244 дітей – з Київської області, 7 – з інших регіонів України.
2. В дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 88 дітей, з них: 2 — дітей — сиріт, 39 — дітей, позбавлених батьківського піклування та 47 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (87 з Київської області, 1 – з інших регіонів України).
3. В будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 151 дитина, з них: 2 – дітей-сиріт, 35 – позбавлених батьківського піклування та 114 – за заявою батьків чи законних представників (114 — з Київської області).
4. В Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 59 дітей, з них:4 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (54 з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
5. В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 50 дітей, з них: 4 – сиріт, 2 – позбавлених батьківського піклування та 44 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
6. В Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 29 дітей: 3 — позбавлених батьківського піклування, 26 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
7. В Іванківському благодійному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Нова Надія» перебуває 9 дітей, з них: 1 – дитина сирота, 2–позбавлених батьківського піклування та 6 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
8. В комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 10 жінок та 10 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: