ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 16 листопада 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3483 дитина, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3435.
На сьогоднішній день 462 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, до сімейних форм виховання влаштовано 63,4 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2603 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 337 — в дитячих будинках сімейного типу, 179 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3119 дітей, що становить 90,8 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.
З початку 2017 року усиновлено 118 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (105 – національне усиновлення, 13 — іноземне усиновлення).
1. В Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 221 дітей, з них: 35 – дитини, позбавлені батьківського піклування (з них 1 дитина, внутрішньо переміщена особа), 3 — дітей-сиріт та 183 – дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах (з них 7 дітей, внутрішньо переміщені особи), 212 дітей – з Київської області, 9 – з інших регіонів України.
2. В дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 95 дітей, з них: 55 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 40 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
3. В будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 74 дітей, з них: 2 – сирота, 48 – позбавлених батьківського піклування та 24 – за заявою батьків чи законних представників (74 — з Київської області).
4. В Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 57 дітей, з них:4 дітей – сиріт, 15– дітей, позбавлених батьківського піклування та 38 – за заявою батьків (52 з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
5. В центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 43 дітей, з них: 5 – сиріт, 2 – позбавлених батьківського піклування та 36 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
6. В Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 26 осіб з них 8 дітей, позбавлених батьківського піклування, 16 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 2 мами.
7. В благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
— в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 7 жінок та 6 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: