ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 12 жовтня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3496 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3439.
На сьогоднішній день 411 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 62,2 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2591 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 336 — в дитячих будинках сімейного типу, 185 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3112 дітей, що становить 90,5 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.
З початку 2017 року усиновлено 93 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (86 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).
— в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 196 дітей, з них: 34 – дитини, позбавлені батьківського піклування, 3 дітей-сиріт та 159 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. (188 дитини – з Київської області, 8 – з інших регіонів України)
.— в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 94 дітей, з них: 54 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 40 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
— в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 74 дітей, з них: 2 – сирота, 47 – позбавлених батьківського піклування та 25 – за заявою батьків чи законних представників (72 — з Київської області).
— в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (45-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
— в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 41 дітей, з них: 3 – сиріт, 3 – позбавлених батьківського піклування та 35 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (33 дітей м. Біла Церква, 2 – з інших регіонів України).
— — в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дитина, з них: 8– позбавлених батьківського піклування та 13 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
— в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
— в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 5 жінок та 5 дітей

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: