ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 29 вересня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3490 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3443.
На сьогоднішній день 378 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 63% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2592 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 334 — в дитячих будинках сімейного типу, 192 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3118 дітей, що становить 90,6 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.

З початку 2017 року усиновлено 83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (76 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).
в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 203 дітей, з них: 32 – діти, позбавлені батьківського піклування та 171 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. (194 дитини – з Київської області, 9 – з інших регіонів України).
в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 92 дітей, з них: 51 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 41 – за заявою батьків чи законних представників.
в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 162 дітей, з них: 2 – сирота, 47 – позбавлених батьківського піклування та 113 – за заявою батьків чи законних представників (162 — з Київської області).
в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (45-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 36 дітей, з них: 3 – сиріт, 2 – позбавлених батьківського піклування та 31 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (34 дітей м. Біла Церква, 2 – з інших регіонів України).
в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дитина, з них: 8– позбавлених батьківського піклування та 13 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 6 жінок та 6 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: