ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 15 вересня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3495 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3444.

На сьогоднішній день 354 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 62% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2583 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 338 — в дитячих будинках сімейного типу, 195 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3110 дітей, що становить 90,5 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.


З початку 2017 року усиновлено
83 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (76 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).

  • в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 203 дітей, з них: 32 – діти, позбавлені батьківського піклування та 164 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. (194 дитини – з Київської області, 9 – з інших регіонів України).

  • в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 93 дітей, з них: 52 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 41 – за заявою батьків чи законних представників.

  • в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 163 дітей, з них: 2 – сирота, 47 – позбавлених батьківського піклування та 114– за заявою батьків чи законних представників (159 — з Київської області).

  • в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 68 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 19– дітей, позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків (55-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).

  • в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 34 дітей, з них: 2 – сиріт, 4 – позбавлених батьківського піклування та 28 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (30 дітей м. Біла Церква, 3 – з інших регіонів України).

  • в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дітей (10 – мають статус).

  • в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).

  • в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 7 жінок та 6 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: