ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 31 серпня  2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3477 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3425.

На сьогоднішній день 320 дітей — набули статусу  дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 63,1% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2572 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 340 — в дитячих будинках сімейного типу, 196 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3109 дітей, що становить 90,8 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.
З початку 2017 року усиновлено 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (72 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).

—          в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 202 дітей, з них: 33 – діти, позбавлені батьківського піклування та 169 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. (188 дитини – з Київської області, 14 – з інших регіонів України).

—          в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 100 дітей, з них: 59  – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 41 – за заявою батьків чи законних представників.

—          в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 155 дітей, з них: 1 – сирота, 55 – позбавлених батьківського піклування та 99 – за заявою батьків чи законних представників (155 — з Київської області).

—          в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (55-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).

—          в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 42 дітей, з них: 2 – сиріт, 8 – позбавлених батьківського піклування та 32 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (39 дітей м. Біла Церква,  3 – з  інших регіонів України).

—          в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дітей (10 – мають статус).

—          в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).

—          в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 9 жінок та 8 дітей.

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: