ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 23 серпня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3477 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3429.
На сьогоднішній день 315 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 63,2% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім»ї Київської області — 2572 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 341 — в дитячих будинках сімейного типу, 197 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 3110 дітей, що становить 90,7 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку.

З початку 2017 року усиновлено 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (72 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).
— в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 248 дітей, з них: 46 – діти, позбавлені батьківського піклування та 181 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. (234 дитини– з Київської області, 14 – з інших регіонів України). Протягом тижня з Центрів було відраховано 8 дітей, які повернулися в біологічні родини та влаштовано 3 дітей з причин невиконання батьками батьківських обов»язків.
— в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 100 дітей, з них: 59 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 41 – за заявою батьків чи законних представників.
— в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 157 дітей, з них: 1 – сирота, 57 – позбавлених батьківського піклування та 99– за заявою батьків чи законних представників (157 — з Київської області).
— в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (55-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).
— в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 45 дітей, з них: 2 – сиріт, 8 – позбавлених батьківського піклування та 35 – дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах (42 дітей м. Біла Церква, 3 – з інших регіонів України).
— в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дітей (10 – мають статус).
— в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
— в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 8 жінок та 7 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: