ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 11 серпня 2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3475 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3433.

На сьогоднішній день 299 дітей — набули статусу дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З дітей, які набули статусу, в сімейні форми виховання влаштовано 62,8% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З загальної кількості дітей, які перебувають на обліку ССДС Київської області — 2576 проживають в сім’ях опікунів та піклувальників, 344 — в дитячих будинках сімейного типу, 195 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 90,7 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


З початку 2017 року усиновлено
74 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (67 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).

  • в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 202 дітей, з них: 56 – дитина, позбавлена батьківського піклування та 146 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (191 дітей– з Київської області, 11 – з інших регіонів України). На протязі тижня, було відраховано 3 (1-опіка) та влаштовано 7 (діти з однієї родини).

  • в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 100 дітей, з них: 59 – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 41 – за заявою батьків чи законних представників.

  • в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 157 дітей, з них: 1 – сирота, 57 – позбавлених батьківського піклування та 99– за заявою батьків чи законних представників (157 — з Київської області).

  • в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (55-з Київської області, 5 – з інших регіонів України).

  • в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 42 дітей, з них: 2 – сиріт, 8 – позбавлених батьківського піклування та 32 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (39 дітей– з Київської області, 3 – з з інших регіонів України).

  • в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дітей (10 – мають статус).

  • в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5–позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).

  • в Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 8 жінок та 7 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: