ГОЛОВНА > Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Станом на 4 серпня  2017 року на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Київської області перебуває 3471 дітей, з них мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 3443, 288 дітей — набули статусу  дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
2597 під опікою (піклуванням), 345 — в дитячих будинках сімейного типу, 209 — в прийомних сім’ях. В сімейних формах виховання перебуває 90,8 % дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
З початку 2017 року усиновлено 74 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (67 – національне усиновлення, 7 — іноземне усиновлення).

— в дитячих будинках районної, міської комунальної власності перебуває 86 дітей, з них:59  – дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 27– за заявою батьків чи законних представників.
— в будинках дитини обласної комунальної власності перебуває 158 дітей, з них: 1 – сирота, 57 – позбавлених батьківського піклування та 100– за заявою батьків чи законних представників (158 — з Київської області).
— в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті перебуває 60 дітей, з них:5 дітей – сиріт, 16– дітей, позбавлених батьківського піклування та 39 – за заявою батьків (51-з Київської області, Кіровоградської-1, Сумської-2, м. Тернопіль- 2, м.Київ — 4).
— в Київських обласних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 226 дітей, з них: 41 – дитина, позбавлена батьківського піклування та 174 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (215 дітей– з Київської області, 11 – з інших регіонів України).
— в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Білоцерківського міськвиконкому перебуває 45 дітей, з них: 2 – сиріт, 8 – позбавлених батьківського піклування та 35 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (42 дітей– з Київської області, 3 – з з інших регіонів України).
— в Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» перебуває 21 дітей (10 – мають статус).
— в благодійних центрах соціально-психологічної реабілітації перебуває 49 дітей, з них: 5 – позбавлених батьківського піклування та 44 – за заявою батьків, законних представників чи самої дитини (20 дітей – з Київської області, 29 – з інших регіонів України).
В Комунальному закладі Київської обласної державної адміністрації “Київському обласному центрі “Мати і дитина разом” перебуває 8 жінок та 7 дітей.

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: