ГОЛОВНА > Архів публікацій 2011р. >

Граємо в шахи разом

Службою у справах дітей облдержадміністрації розпочато підготовчий етап турніру «Граємо в шахи разом» для вихованців закладів соціально-психологічної реабілітації дітей. Захід відбувається в рамках Обласної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей „Назустріч дітям” на 2008-2017 роки. В рамках акції заклади соціально-психологічного захисту дітей отримають комплекти шахів, шашок, щоб вихованці урізноманітили своє дозвілля ще й цими інтелектуальними іграми.

Минулі вихідні грали в шахи вихованці СОС-дитячого містечка, що в Броварах, та центру соціальної реабілітації дітей «Отчий дім» (с. Петрівське).

До дітей завітали волонтери, які не лише розповіли дітям, як називаються шахові фігури, як вони рухаються, продемонстрували ази гри в шахи, провівши з ними кілька пробних ігрових партій, а й показали дітям цікаву міні-виставу, розповіли про історію шахів, користь від цієї гри.

Один з волонтерів, Андрій – досвідчений шахіст, член федерації шахів м. Києва, отже, діти мали змогу дебютувати у грі відразу зі справжнім майстром!

Діти не лише залюбки переміщували фігури, а й самі повторювали рухи шаховий фігур на величезній шаховій дошці! Без сумніву, що при цьому ніхто з них не почувався «пішаком», а всі відчували себе лише Королями та Королевами!

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: