ГОЛОВНА > ДП «Дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Ювілейний»

ДП «Дитячий оздоровчий табір санаторного типу «Ювілейний»

Photo_Yubileyniy_(4)07523, с. Дернівка,

Баришівський район,

тел.: (04576) 5-16-85 факс: (04576) 5-17-68

https://www.facebook.com/ubileyniy

Директор — Лайтар Едуард Григорович,

тел.: (098) 602-95-60, (066) 468-37-77

e-mail: mr.laiter@gmail.com

 

Дитячий оздоровчий табір «Ювілейний» знову відкриває свої дружні обійми!

У нашому таборі створені всі умови для відпочинку, розвитку та оздоровлення дітей. Для кожної зміни в таборі створюється настільки різноманітна програма, що кожна дитина зможе відкрити нові грані своїх здібностей і талантів.

Photo_Yubileyniy_(5)Табір розташовано у мішаному лісі (сосна, дуб) поблизу природного озера. Територія табору складає близько 14 гектарів.

Діти проживають у двох двоповерхових спальних корпусах, в двох та чотирьох містних мебльованих кімнатах з усіма зручностями (туалет, душ, умивальник). Місткість кожного спального корпусу 100 осіб. Окрім того, є можливість заселення дітей в одноповерхові комфортабельні дерев’яні будинки (зруби) по шість чоловік в кімнатах з усіма зручностями (душова кабіна, умивальник, туалет). Місткість одного дерев’яного будинку: 12 осіб.

На території табору діє діагностично-лікувальний центр з кабінетами фізіотерапевтичних процедур, кабінетом УЗО, інгаляторієм, кабінетами для масажу тощо, які обладнані сучасною професійною медичною апаратурою, і в яких працюють висококваліфіковані спеціалісти.

До послуг відпочиваючих велика сучасна їдальня на 320 місць, що забезпечує п’ятиразове харчування дітей, літній кінотеатр із сучасним звуковим світловим та кіно обладнанням, два танцювальних майданчика, бібліотека, великий спортивний комплекс, який включає в себе велике футбольне поле, баскетбольний та волейбольні майданчики, тенісний корт, дитячі спортивно-ігрові майданчики, два відкриті басейни тощо. По всій території табору розташовані паркові гойдалки, а біля кожного спального корпусу – столи для пінг-понгу та настільних ігор.

На територій табору розташовані 2 власні артезіанські свердловини які забезпечують цілодобове постачання питної води. Потужність оздоровчого закладу на 2017 рік — 250 дітей у зміну.

Освітня компанія в дитячому таборі «Ювілейний» поєднує в одному місці унікальний формат літнього дитячого відпочинку, при якому в комфортних сучасних умовах діти будуть навчатися англійської мови з цікавою розвиваючої програмою, заснованою на активних іграх і захоплюючих розвагах.

У художніх студіях табору діти мають можливість займатися співами та танцями, створювати оригінальні анімаційні малюнки на піску, приймати участь в майстер класах з боді-арту, ліпити з глини малювати фарбами і крейдою, та багато іншого.

Розроблені різноманітні освітні, спортивні та розважальні програми, медичне обслуговування і якісне харчування — все, що необхідно для створення неповторної атмосфери відпочинку Вашої дитини!

Графік змін у 2017 році

Photo_Yubileyniy_(1)Вартість одного ліжко-дня   350 грн.

I зміна 01 червня  – 14 червня 2017р. (тривалість зміни — 14 днів),
II зміна 16 червня  – 03 липня 2017р. (тривалість зміни — 18 днів),
III зміна 06 липня  – 23 липня 2017р. (тривалість зміни — 18 днів),
IV зміна 26 липня – 12 серпня 2017 р (тривалість зміни — 18 днів),
V зміна 14 липня – 31 серпня 2017 р (тривалість зміни — 18 днів).

Проїзд до табору маршрутним таксі від станції метро «Харківська» м. Києва до смт. Баришівка

від станції метро «Бориспільська» м. Києва до смт. Баришівка

електропотягом   до станції «Коржі» у напрямку Київ-Гребінка Південно-західної залізниці власним транспортом   по автодорозі Київ-Харків до смт. Баришівка

Photo_Yubileyniy_(2)

 

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: