ГОЛОВНА > Новини >

«Діти вулиці»

11111Службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації проведено профілактичний захід «Діти вулиці» в Переяслав-Хмельницькому районі
13 жовтня поточного року згідно плану роботи служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації працівниками служби Бур’яновським І.А., Шевашкевичем О.С., Кравченко Н.П., Миколаєвою Ю.В. на чолі з начальником Служби Онопрієнко-Капустіною Н.В., та за участі начальника служби у справах дітей та сім’ї Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Бутник М.М., старшого інспектора з ювенальної превенції Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП в Київській області Кіряковим О.В., директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Смаль Е.А. та юрисконсульта Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав» – Юрченка О.О. був проведений профілактичний рейд „Діти вулиці».
Захід відбувся з метою виконання п. 1.42 Обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року та з метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя.
Усім сім’ям, які було відвідано, надана необхідна матеріальна допомога – медикаменти, продукти харчування та гігієнічні засоби.
111

Цій дитині потрібна родина

Всі анкети

Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Yes
Київська облдержадміністрація


Київська облдержадміністрація
Київська облдержадміністрація

 

 Наші партнери: